Loading
http://www.webideja.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/portfolio.vs-700-shgk-is-346.pnglink
http://www.webideja.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/portfolio.sxtrm-700gk-is-346.pnglink
http://www.webideja.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/portfolio.dt-700gk-is-346.pnglink
http://www.webideja.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/portfolio.uw-700gk-is-346.pnglink
http://www.webideja.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/portfolio.manekeni-700gk-is-346.pnglink
http://www.webideja.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/portfolio.pardots-700gk-is-346.pnglink
http://www.webideja.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/portfolio.perlurevija-700gk-is-346.pnglink
http://www.webideja.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/portfolio.zoo-700gk-is-346.pnglink
http://www.webideja.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/portfolio.studija01-700gk-is-346.pnglink
«
»
 1. 0
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 • Mājas lapas
 • e-Veikali
 • Portāli
 • SEO
Cloud Pro logo

Mājas lapas

Mūsdienīgs uzņēmums nav iedomājams bez savas mājas lapas internetā. Atkarībā no uzņēmuma lieluma, piedāvāto pakalpojumu sortimenta un klientu loka, mājas lapas var būt dažāda apjoma un struktūras. Mēs varam izveidot, ekonomisku, vizītkartes tipa mājas lapu nelielam uzņēmumam, vai visaptverošu un daudzfunkcionālu projektu lielam uzņēmumam. Lasīt vairāk..

 

 

Umbrella Pro logo

e - Veikali

Tirdzniecības apgrozījums internetā pieaug ar katru gadu. Maziem uzņēmumiem e-veikals var būt būtiska biznesa sastāvdaļa. Lieliem uzņēmumiem e-veikals bieži vien ir tikai "obligātā literatūra", kura nepilda savu tiešo uzdevumu - nest peļņu! Mēs varam palīdzēt to labot! Lasīt vairāk..

Curve Pro logo

Portāli

Atkarībā no biznesa stratēģijas, portāls var būt slēgta vide klientu vajadzību apmierināšanai, vai atvērta tipa, publiska vide - izklaidei, informēšanai, vai kādu personu interešu grupu apvienošana un apkalpošana. Mums ir pieredze portālu veidošanā un šo pieredzi varat izmantot savā labā! Lasīt vairāk..

Voice Pro logo

Meklētāju optimizācija

Lai informācijas meklēšana internetā nepārvērstos "adatas meklēšanā siena kaudzē", ikviens interneta lietotājs zina, kas ir Google. Savukārt, lai Google zinātu, kas esat jūs, nepieciešama interneta projektu tehniska optimizācija, ko apzīmē ar angļu abreviatūru SEO - "Search Engine Optimisation" vai latviski - meklēšanas sistēmu optimizēšana. Lasīt vairāk..

next
prev

Mājas lapu audits

Jums IR mājas lapa, bet jūtat, ka tā nepilda savas funkcijas? Jums nepieciešams mājas lapas audits! Varam pārbaudīt lapas tehnisko atbilstību interneta meklētāju prasībām, izanalizēsim saturu un lietotāju ērtību. Dosim padomus lapas efektivitātes paaugstināšanai. 
Lasīt vairāk..

e-lapu atjaunošana

"Pastāvēs, kas mainīsies!", teica Rainis. Mēs varam tikai piekrist, un mājas lapu īpašniekiem piedāvājam palīdzību  esošo projektu atjaunošanā, papildināšanā un modernizācijā.
Lasīt vairāk..

Programmēšana

Veicam programmēšanas darbus esošām un jaunām sistēmām, kā arī veicam nepieciešamās darbības esošu on-line un off-line sistēmu funkcionalitātes uzlabošanai.
Lasīt vairāk...

APP - Mobilās aplikācijas

Modernās komunikāciju iekārtas - viedtālruņi, planšetdatori, Smart-TV - un citas iekārtas, spēj paveikt brīnumu lietas. Ar vienu noteikumu - ja šajās iekārtās ir atbilstošas aplikācijas, kas nodrošina to darbību. Jūsu idejas ir iespējamas mūsu izpildījumā. Varam "piespēlēt" arī idejas!
Lasīt vairāk...

Hostings no Ls1.99

Sniedzam izdevīgus un kvalitatīvus hostinga pakalpojumus saviem klientiem, kā arī citur veidotajiem projektiem. Publicējot jaunu mājas lapu, mūsu klienti pirmos 6 mēnešus dāvanā saņem bezmaksas hostingu!
Lasīt vairāk...

SMS, PayPal, e-banka...

Pieslēgsim jebkuru e-projektam nepieciešamo funkciju - SMS apmaksas, PayPal apmaksa, e-banku vai kredītkaršu pieņemšana. Un ne tikai naudas lietas! Arī draugiem.lv, facebook vai twitter autorizācija utml. Lasīt vairāk...

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN