Uzmanību, remontdarbi!

Mūsu mājas lapā notiek remontdarbi. Lūdzam uzmanīties no krītošiem ķieģeļiem! ;)

A+ A A-

Par mums

Mēs esam, miesā un garā, jaunu profesionāļu komanda, kuras darbības pirmsākumi web projektu jomā meklējami mūsu pirmajos darbos jau 2003. gadā. Savukārt, kolēģa pirmie veikumi reklāmas un mārketinga jomā datējami pat ar 1994. gadu. Darbojoties ar mājas lapām, portāliem un dažādiem e-projektiem esam radījuši vairāk nekā pussimts dažādu projektu, kur uzsvars likts uz interesantiem un oriģināliem projektiem... 

 

Vecie darbi 

Ieskatu komandas patreizējā veikumā var gūt aplūkojot mūsu portfolio, kur apskatīti interesantākie pēdējie darbi. Turpat ir izanalizēti šie darbi - konkrētais veikums, pielietotās tehnoloģijas, patērētais laiks un finanšu resursi.

Šobrīd strādājam XXI gadsimtam aktuālajā - freelancer un outsourcing režīmā. Augstāk par visu vērtējam rezultātu, neierobežojot un neliekot rāmjus darba procesam. Aktīvi sadarbojamies ar "brīvmāksliniekiem" un citiem uzņēmumiem, lai optimāli sasniegtu uzstādīto rezultātu.  Septiņu pastāvīgo komandas biedru kopējais vecums šobrīd ir 194 gadi, kas dod katram no mums vidējo vecumu 27,7 gadi! :)

Uzsākot sadarbību, mums ir svarīgi sajust sadarbības partnerus un ieraudzīt viņu individuālās iezīmes, jo tikai tā ir iespējams izveidot labu "portretu", kas pēc iespējas precīzāk radīs uzņēmuma tēlu virtuālajā  vidē.

Ja ir radušies jautājumi par iespējamo sadarbību, lūdzam sazināties ar mums jums ērtākā veidā. 

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN